• Nasze pracownie

• Pracownia językowa - sala nr 1

Wyposażona jest w nowoczesne laboratorium językowe firmy Mentor zakupione z funduszy EFS w ramach projektu unijnego. Oddana do użytku w roku szkolnym 2012/2013.

Pracownia przyrodnicza - sala nr 5

Znajduje się w niej wiele eksponatów i pomocy służących do nauczania przyrody, a także nowa tablica interaktywna. No i oczywiście dużo zieleni.

Pracownia języka polskiego - sala nr 3

Niedawno została również odnowiona i wyposażona w nowe ławki i krzesła uczniowskie. Wzbogacono również podręczną biblioteczkę w nowe słowniki i encyklopedie. Na kolorowych ściennych gazetkach zakupione i wykonane przez opiekuna pracowni plansze do nauki języka ojczystego i historii. Ładna, zadbana, kolorowa i ozdobiona kwiatami sala.

Pracownie edukacji wczesnoszkolnej i sala dla zerówki - sale nr 2, 6, 7, 8

Są zadbane i wyposażone w wiele ciekawych pomocy, zabawek i plansz. Wiele pomocy wykonali sami nauczyciele. Posiadają nowe meble dla dzieci oraz dobrze zorganizowane miejsca do zabawy i nauki poprzez zabawę. Są czyste, kolorowe i stwarzają dobrą atmosferę do nauki dla najmłodszych dzieci.

PRACOWNIA KOMPUTEROWA - sala nr 4

Od ośmiu lat dysponujemy pracownią z programu unijnego. Znajdują się w niej sieć lokalna z serwerem, komputerem nauczycielskim i dziewięcioma stanowiskami uczniowskimi, projektorem multimedialnym i drukarką. Zakup jej był dofinansowany ze środków unijnych. Także dzięki programom unijnym posiadamy pracownię mobilną z dwudziestoma netbookami i nauczycielskim laptopem, cztery laptopy dla uczniów oraz programy edukacyjne. W pracowni znajduje się też kolekcja komputerów starszych generacji - Commodore, Amiga czy starych komputerów kompatybilnych z IBM PC